O Nas

guardem™ to połączenie specjalistów z zakresu public relations i search marketingu. Jesteśmy hybrydą Agencji ORM oraz PR specjalizującą się w kompleksowej obsłudze z zakresu Online Reputation Management oraz e-PR Kryzysowego w Internecie. Poprzez doradztwo i wsparcie umożliwiamy swoim klientom kompleksowo zarządzać reputacją w sieci oraz rozwiązywać sytuacje kryzysowe, poprzez budowanie długofalowych strategii wizerunkowych.

Od lipca 2011 roku działamy pod marką guardem™, specjalizującą się w rozwiązywaniu różnego typu sytuacji kryzysowych w Internecie przy wsparciu działań z zakresu ochrony reputacji w internecie, oraz e-PR.

Kompetencje

Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją, zajmującą się kompleksowo działaniami ORM, oraz e-PR Kryzysowego w Internecie. Posiadamy ponad 6-letnie doświadczenie w branży e-PR, oraz SEM zdobyte przy projektach dla największych firm z Polski, oraz Niemiec. Obsługujemy duże podmioty na rynku Polskim, oraz Europejskim.

Klienci

Zaufały nam największe firmy na rynku. Poprzez długofalową współpracę pomogliśmy odbudować im nadszarpnięty wizerunek, oraz reputację w Internecie, poprzez skuteczne działania wizerunkowe. To właśnie dzięki naszym Klientom możemy nadal się rozwijać i wyznaczać nowe standardy na rynku ORM.

Wizja

Zostać liderem w obszarze działań rozwiązywania sytuacji kryzysowej w Internecie na rynku Europy Środkowej i Wschodniej.

Misja

  • Kompleksowe wsparcie z zakresu rozwiązywania sytuacji kryzysowych
  • Tworzenie autorskich narzędzi, które pozwolą naszym klientom jeszcze lepiej zarządzać reputacją w Internecie, oraz reagować natychmiastowo w przypadku pojawienia się sytuacji kryzysowych
  • Oferować  skuteczne i ekonomiczne rozwiązania